Uživatelské menu slouží po přihlášení k ovládání vašeho účtu a dalších funkcí dle nastavených oprávnění. 

Uživatelské menu

Vážení občané,

zítra, to je v úterý 15.9.2020 bude prodejna otevřena pouze odpoledne od 14:30 do 16:30 hodin,

v sobotu 19.9.2020 bude prodej zkrácen od 8.00 do 9:00 hodin.

Vedoucí provozovny děkuje  za pochopení

Ráda tlumočím poděkování paní starostky Barchova Ivety Krebsové za včerejší pomoc našich hasičů při rozvodnění potoka. Je dobré vědět, že se na sebe v době potřeby můžeme navzájem spolehnout. Meziobecní spolupráce je potřeba

Upozorňujeme občany, že v případě plného kontejneru na papír není možné pohazovat váš odpad v jeho okolí, který vítr a déšť rozhodí po celém nádvoří Dubanky. Z důvodu udržení pořádku byl kontejner uzavřen do stodoly, kam můžete separovaný odpad (papír, sklo a plasty)  vozit v sobotu od 9:30 - 10:30 hodin a v pondělí 18:00 - 19:00 hodin.

Děkujeme za pochopení

Z důvodu bezpečnostních opatření není možné provádět odečty vody osobně.

Prosím tedy občany Duban, aby současný stav svého vodoměru

poslali formou SMS nebo zavoláním na tel. č. 728 352 057.

Děkuji

odečítač Radek Ipser

Vážení občané,

v minulém měsíci jste byli informováni o umístění překážky na hrázi rybníka. Sloupek byl zabudován z důvodu statického porušení stavidla a je nebezpečí protržení celé hráze. Upozorňuji, že cesta je v soukromém vlastnictví. Každý z podílníků, zapsaných v listu vlastnictví KN, má možnost požádat na OÚ o klíč od sloupku a v případě nutnosti hráz přejet.

Sloupek již někdo poničil, aby mohl toto opatření porušit, proto jsem ho dala opravit a v blízkosti je umístěna fotopast.

Prosím všechny, aby respektovali výše uvedené.

Děkuji
Iva Kučerová, starostka