Uživatelské menu slouží po přihlášení k ovládání vašeho účtu a dalších funkcí dle nastavených oprávnění. 

Uživatelské menu

Sbor dobrovolných hasičů DUBANY

organizuje

SBĚR ŽELEZNÉHO ŠROTU

pátek 14.5.2021 OD 17:00 hodin.

Železný šrot připravte před vaše vrata tak,

aby ho dobrovolníci z SDH mohli naložit.

Varování meteorologů se potvrdilo. V neděli 14.6.2020 zasáhla blesková povodeň Heřmanův Městec. Následná povodňová vlna Podolského potoka  zasáhla obce Klešice, Jezbořice a Barchov. Naše jednotka SDH Dubany zasahovala v obci Barchov. V tuto chvíli (14.6.2020 19:07)  jednotka SDH Dubany přejíždí do Třebosic, kde nebezpečně rychle stoupá hladina Bylanky.

Události posledních měsíců, včetně dnešního zásahu, potvrzují potřebu mít v obci jednotku SDH. A to řádně vybavenou a připravenou! Dnešní zásah ukázal, že tomu tak v některých okolních obcích není. Naše jednotka SDH Dubany je připravena fyzicky, materiálně i psychicky.  

Sbor dobrovolných hasičů DUBANY

organizuje

SBĚR ŽELEZNÉHO ŠROTU

pátek 22.5.2020 OD 17:00 hodin.

Železný šrot připravte před vaše vrata tak,

aby ho dobrovolníci z SDH mohli naložit.

sbor dobrovolných hasičů

Dubany

vás srdečně zve na přeložený

Maškarní ples

17.října 2020 od 20:00 hodin

pohostinství Dubanka v Dubanech

 

Informace na tel.: 605 933 147

I letošní maškarní ples, který jako tradičně pořádali dubanští hasiči, se vydařil. V sále Dubanky zbylo jen málo volných míst a překvapivě i méně "civilistů". Taneční parket se hemžil maskami, které to roztočily v rytmech také tradiční a milé skupiny Evergreen. 

K vidění byly masky od dávných pravěkých lidí, přes hrdiny jako byl Zorro mstitel, až k nejmenším tvorům naší planety - beruška. Z říše zvířat nás navštívili ovečky, zajíc s kolečkem mrkve, tygřík, pes atd. To celé doplnili zahradnice, důchodce, dámy a pánové ze šantánu. Někteří nás navštívili  z říše nemrtvých jako např. zdravotní sestřička, vodník, zombie. Ke hře byl připraven plný stůl figurek s hrací kostkou. Ta jediná celý večer "nepřežila" a byla po půlnoci destruována civilistou M.M.. Celý večer byly připraveny povzbuzovat roztleskávačky.

Z filmového světa nás navštívily ženské postavy ze seriálu MOST! - Dáša. A hlavní filmovou atrakcí byly scénky z filmu S tebou mě baví svět. Těm v jejich retro lyžařském vybavení bylo určitě horko. Předvedli povedené pásmo scének ve třech blocích. Kdo měl žízeň, mohl se osvěžit vínem z Dubanské vinotéky. od šampaňského po rybízák s mobilní vývrtkou.

V hlasovaní o nejlepší masky se umístili:

  1. Dubanská vinotéka
  2. S tebou mě baví svět
  3. MOST!

Tombola díky sponzorům byla bohatá.

V průběhu večera byla pořádána sbírka na vyhořelou klubovnu SDH Svinčany. Vybralo se celkem 1 600,-Kč.

Těšíme se na vás za rok v nových maskách!

 

Invalid request (SW1)