Uživatelské menu slouží po přihlášení k ovládání vašeho účtu a dalších funkcí dle nastavených oprávnění. 

Uživatelské menu

V sobotu proběhl v naší Dubance 5. ročník pěstitelského koštu, který pořádá Spolek zahrádkářů. Koštu se zúčastnilo 16 vystavovatelů ve 3 kategoriích. Z devatenácti vzorků pálenek zvítězila slivovice Ladislava Skřeka, z jedenácti vzorků vín si první místo odnesla Eva Vaníčková za víno z černého rybízu. V likérech stejně jako loni vévodila Gabriela Ročňáková. Letos vyhrál mezi čtrnácti vzorky její likér ze švestek. Gratulujeme vítězům a děkujeme pořadatelům a sponzorům akce. Bylo to skvělé.

V pátek 16.července uspořádali dubanští zahrádkáři první akci po dlouhé odmlce.
Na setkání pod pergolou u Dubanky se těšili nejen členové, ale i příznivci ČZS Dubany. Předseda František Vaníček všechny s radostí přivítal. Teplá bylanská krkovička byla vynikající, pitný režim zajišťovalo pohostinství Dubanka, o zábavu se postaral harmonikář Pepa Pecka. Protože se v letošním roce z důvodu vládních opatření nekonala ani výroční schůze, využili zahrádkáři setkání nejen k poblahopřání jubilantům, předání kytičky všem ženám majícím v tomto roce výročí. Uctili také minutou ticha památku zesnulých členů.
Celý večer provázela příjemná atmosféra a radost ze setkání po dlouhé době.

Vážení občané,

Ve dnech 28. září až 1. října se koná Okresní výstava ovoce, zeleniny a květin v sále Jana Kašpara v budově Krajského úřadu (bývalá Reálka - Komenského nám. 125, Pardubice).

ZO ČZS Dubany tam má umístěnou svoji expozici a dovoluje si Vás na tuto výstavu pozvat.

 

 

 

O nás - text

.
Dubany 23, 530 02 Pardubice
+420 723 870 820
Úřední hodiny:
Úterý 17:00 - 19:00
Středa 09:00 - 13:00