Uživatelské menu slouží po přihlášení k ovládání vašeho účtu a dalších funkcí dle nastavených oprávnění. 

Uživatelské menu

I letošní maškarní ples, který jako tradičně pořádali dubanští hasiči, se vydařil. V sále Dubanky zbylo jen málo volných míst a překvapivě i méně "civilistů". Taneční parket se hemžil maskami, které to roztočily v rytmech také tradiční a milé skupiny Evergreen. 

K vidění byly masky od dávných pravěkých lidí, přes hrdiny jako byl Zorro mstitel, až k nejmenším tvorům naší planety - beruška. Z říše zvířat nás navštívili ovečky, zajíc s kolečkem mrkve, tygřík, pes atd. To celé doplnili zahradnice, důchodce, dámy a pánové ze šantánu. Někteří nás navštívili  z říše nemrtvých jako např. zdravotní sestřička, vodník, zombie. Ke hře byl připraven plný stůl figurek s hrací kostkou. Ta jediná celý večer "nepřežila" a byla po půlnoci destruována civilistou M.M.. Celý večer byly připraveny povzbuzovat roztleskávačky.

Z filmového světa nás navštívily ženské postavy ze seriálu MOST! - Dáša. A hlavní filmovou atrakcí byly scénky z filmu S tebou mě baví svět. Těm v jejich retro lyžařském vybavení bylo určitě horko. Předvedli povedené pásmo scének ve třech blocích. Kdo měl žízeň, mohl se osvěžit vínem z Dubanské vinotéky. od šampaňského po rybízák s mobilní vývrtkou.

V hlasovaní o nejlepší masky se umístili:

  1. Dubanská vinotéka
  2. S tebou mě baví svět
  3. MOST!

Tombola díky sponzorům byla bohatá.

V průběhu večera byla pořádána sbírka na vyhořelou klubovnu SDH Svinčany. Vybralo se celkem 1 600,-Kč.

Těšíme se na vás za rok v nových maskách!

 

Invalid request (SW1)