Uživatelské menu slouží po přihlášení k ovládání vašeho účtu a dalších funkcí dle nastavených oprávnění. 

Uživatelské menu

Výjimka z územního plánu ??? WTF ?

• Iva Kučerová
  • Návštěvník
  • Návštěvník
4 roků 2 měsíců zpět - 4 roků 2 měsíců zpět #775 od Iva Kučerová
Odpověděl Iva Kučerová pro téma Výjimka z územního plánu ??? WTF ?
Vážený pane,
v obecním zastupitelstvu je 7 občanů Duban, kteří se s naprosto čistým svědomím a každý dle svých možností starají o chod naší obce. Každý máme své zaměstnání a na výkon našich funkcí ukrajujeme čas svým rodinám. Nikoho z nás to nemrzí, protože máme Dubany rádi. Toto fórum jsme otevřeli proto, abychom mohli diskutovat i s těmi občany, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí s námi hovořit osobně. Jsme otevřeni každému názoru a každý příspěvek bereme vážně. Často mě mrzí, že není více občanů, kteří zde přispívají. I Vaše vždy naprosto kritické připomínky na zastupitelstvu probereme a snažíme se z nich poučit. Všiml jste si někdy, jak jsou Dubany hezké? Víte, že nejsou běžné v každé obci chodníky, dětská hřiště, obchod, hospoda? Víte, že se staráme o životní prostředí a rozšiřujeme zeleň na obecních pozemcích? Věřím, že Váš styl komunikace s námi je takový, jaký je, jen proto, že jste si ještě nenašel cestu k nám, jako k lidem. Věřím, že Vaše často i urážlivé poznámky (proč WFT ?) jsou jen náhodné výrazy nespokojenosti s některým našim jednáním, které prostě nedokážete vyjádřit jinak. Je škoda, že člověk s Vašimi znalostmi nenabídne zastupitelstvu odbornou pomoc. A doufám, že Vaše kritika naší práce vyústí v rozhodnutí kandidovat v příštích volbách do zastupitelstva obce a tím změnit Dubany a práci zastupitelstva podle Vašich představ. Tu možnost má každý dospělý občan Duban.
Děkuji za příspěvky
Iva Kučerová, starostka
Poslední změna: 4 roků 2 měsíců zpět uživatelem Iva Kučerová.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

• Richard Kučera
  • Návštěvník
  • Návštěvník
4 roků 2 měsíců zpět #776 od Richard Kučera
Odpověděl Richard Kučera pro téma Výjimka z územního plánu ??? WTF ?
Tak k tomu mám pouze citát ze švejka : "Já mám moc rád, když tak lidi blbnou na kvadrát.“

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.242 sekund